Online Diyet (4 Seans)

  • 2.500,00₺

Dünyanın neresinde olursanız olun " Takipli Online Diyet Sistemimiz" le sadece bir tık uzağınızdayız. "Sağlıklı beslenme ve bana özel hazırlana beslenme programlarıyla ideal kiloma ulaşmaya karar verdim" diyorsanız yapmanız gereken çok kolay.

Karşılaştırma listesine ekle

Vergiler Hariç: 2.500,00₺

Etiketler:  Online Diyet (4 Seans)

ONLINE DİYET (4 DİYET PROGRAMI)


Online diyet sistemi ile dünyanın neresinde olursanız olun ‘ben artık sürdürülebilir sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmak istiyorum’ dediğiniz anda yanınızdayım.

Her görüşmemizde karşılıklı olarak ekran başında olduğumuz canlı canlı kişiye özel hazırlanan diyet programlarınız ile yasaklardan uzak yediklerinizin keyfini çıkararak ideal kilonuza hızla ulaşacaksınız. :)


Program 4 DİYET  görüşmesi içermektedir! Tüm görüşmelerimizde randevulaştığımız saatlerde görüntülü arama kanalları üzerinden canlı canlı benimle iletişime geçeceksiniz. Unutmayın başlamak hedefe ulaşmanın en önemli adımıdır Hemen başla birlikte enerjik, sağlıklı ve daha fit bir ‘SEN’ yaratalım. :)


Her bir diyet görüşmesi süresi 15-30 dakika.

Online diyet paket kullanım süresi maksimum 2 aydır.

Herhangi bir nedenden ötürü diyetine devam etmek istemeyen kişiler için kullanılmayan görüşmelerin iadesi ve başka bir bireye devri yapılamaz.

Herhangi bir nedenden ötürü diyetine ara vermek zorunda olan kişiler için kalan hakları son görüşmesinden itibaren süregelen 3 ay içerisinde kullanılmalıdır. 

Belirlenen randevu tarihinin 1 gün öncesinde randevu teyidi alınacaktır. Randevu günü yapılan iptallerde randevu yapılmış sayılacaktır. Randevu alamayan danışanlarımızı düşünerek verilmiş olan bu karar online diyet sistemine başvuran bireyler tarafından kabul edilmiş sayılacaktır.


En iyi motivasyonu ve başarıyı sağlayabilmek adına önerilen ideal süre haftada 1 görüşme içeren 1 aylık süreçtir. Unutmamalı ki diyet sırasında yapılan kaçamaklar aslında başarısız olmanızın en önemli nedeni! 4 diyet programımda sizi her hafta takip ederek ve en önemlisi motive ederek öncelikli bu tip kaçamakları azaltıyorum ikincil olarak da  kaçamaklarınızı keyifli hale getirerek nasıl dengeleyebileceğinizi anlatıyorum.


1 aylık paket ve 1 ay içinde bitirilmelidir.